مجتمع تفریحی و توریستی لادیز

Introduction

معرفی پروژه :

پروژه « مجموعه توریستی و تفریحی لادیز » با هدف توسعه زیر ساخت های گردشگری استان سیستان و بلوچستان و شهر زاهدان توسط بخش خصوصی و با مشارکت شهرداری زاهدان در زمینی به مساحت ۱۵ هکتار با زیر بنائی حدود ۹۰،۰۰۰ مترمربع شکل گرفته است . چشم انداز پروژه تبدیل شدن به مجموعه ای بی نظیر در استان و نیز استان های همجوار می باشد .

 

 

 

اهداف پروژه :

  • ایجاد جاذبه افزون تر سیاحتی و توریستی در مکانی ویژه در راستای توسعه اقتصادی و اجتماعی استان و هم پایه با استانداردهای بین المللی
  • اشتغال زائی و ایجاد فرصت شغلی جدید
  • افزایش نشاط و پویایی اجتماعی منطقه
  • تبدیل این مجموعه به عنوان مرکز تعطیلات و سرگرمی یک روزه جهت ساکنین استان سیستان و بلوچستان و استان های همجوار
  • تبدیل این مجموعه به عنوان مکان اقامت موقت و تفریحی مسافرین ترانزیت منطقه

 

چه زمان لادیز به بهره برداری می رسد ؟

پروژه لادیز که عملیات اجرائی آن در تیرماه سال ۱۳۹۵ آغاز گردیده و به چهارفاز اجرائی تقسیم شده است که فاز اول ( مجموعه رفاهی ) شامل فودکورت ، تجاری محوطه ، سن موسیقی روباز و رستوران سنتی و کارتینگ در سال ۹۶ به بهره برداری خواهد رسید .

امید است به یاری خدا و حفظ سرعت اجرائی پروژه به منوال گذشته دیگر بخش های این پروژه تا سه سال آینده اتمام و مورد بهره برداری قرار گیرد .

 

ایده های طراحی :

پروژه لادیز توسط شرکت مهندسین مشاور هورشید طراحی شده است . در طراحی این پروژه شناخت روحیات و ویژگی های اقوام در منطقه به دقت مورد بررسی و از مهمترین معیارهای طراحی قرار گرفته است .

ساختمان های مدرن و مینیمال بر بستری با هویت شرقی و برگرفته از هندسه صنایع دستی بومی منطقه و همچنین طراحی مناسب با اقلیم و جهت یابی مناسب در مستر پلان پروژه ، از ویژگی های خاص این پروژه است که در سال های آینده آن را به مجموعه منحصر بفرد تبدیل خواهد کرد . پروژه ای که معرف قدمت ، هنر ، صنعت و خصلت مردمان این مرز و بوم به گردشگران داخلی و خارجی خواهد بود .

 

 

آدرس

زاهدان، بلوار جمهوری اسلامی، پشت دهکده ورزشی المپیک، جنب بوستان ولایت

ساعات کاری

شنبه – جمعه ۲۴:۰۰ – ۰۷:۰۰

تلفن

054-33491377

ایمیل

info@ladizcomplex.com